/  / Historyczny wynik BMW

Historyczny wynik BMW

null
© BMW
null

Jeszcze nigdy w ciągu pierwszego półrocza Grupa BMW nie sprzedała klientom na świecie ponad milion samochodów. Aż do teraz.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W ciągu pierwszego półrocza łączna sprzedaż samochodów Grupy BMW osiągnęła poziom dokładnie 1 020 211 egzemplarzy. To więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej o 6,9%.

Na kluczową markę BMW przypadło z powyższego 886 347 egzemplarzy, czyli więcej niż przed rokiem aż o 10,2%. Koncern liczy na to, że w kolejnych miesiącach sprzedaż nie zwolni tempa dzięki wejściu na rynek takich nowości jak BMW X4 oraz BMW 2 Active Tourer.

Natomiast w samym czerwcu sprzedaż samochodów Grupy BMW zwiększyła się w stosunku rocznym o 4,8% (193 342 egzemplarze). Największy udział w osiągniętym wyniku miała marka BMW (164 214 sztuk; +7,3%).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane