/  / Hat-trick Mercedesa

Hat-trick Mercedesa

null
© Mercedes-Benz
null

Robert Lewandowski w sobotnim meczu z Danią zaliczył trzy trafienia. Również hat-trick – choć w innej dziedzinie – dorzuca do swojej kolekcji marka ze Stuttgartu.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
We wrześniu Mercedes-Benz dostarczył na rynek łącznie 211 286 nowych samochodów (+12,1%). Wynik ten zasługuje na uwagę z trzech powodów: po pierwsze jeszcze nigdy w swojej dotychczasowej historii niemiecka marka premium nie sprzedała w ciągu miesiąca ponad 200 000 aut. Aż do teraz. Po drugie – osiągnięty rezultat przełożył się na rekordowe wyniki całego kwartału: między lipcem a wrześniem dostawy wyniosły łącznie aż 531 302 egzemplarze (+11,2%).

I wreszcie po trzecie, cały skumulowany wynik liczony od stycznia do września nigdy nie był w wykonaniu Mercedesa tak dobry. Firma ze Stuttgartu sprzedała bowiem już 1 537 921 nowych samochodów, co w porównaniu z analogicznym okresem AD. 2015 daje wzrost o dynamice 11,7%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane