/  / Grupa MAN w Polsce znów wśród najlepszych pracodawców

Grupa MAN w Polsce znów wśród najlepszych pracodawców

MAN Truck & Bus Polska|
null
© MAN
null

Grupa MAN w Polsce już po raz drugi otrzymała certyfikat Top Employers dla najlepszych pracodawców w Polsce. Wyróżnienie jest przyznawanie przez niezależny Instytut CRF i trafia wyłącznie do firm, które spełniają najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania i polityki pracowniczej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Procedura certyfikacji składa się z kilku etapów, podczas których firmy oceniane są pod kątem oferowanych świadczeń podstawowych oraz świadczeń dodatkowych i warunków pracy, a także w kategorii szkoleń i rozwoju kariery zawodowej oraz w zakresie kultury organizacyjnej firmy.

"Dbamy o rozwój naszych pracowników poprzez szeroki program szkoleń i oferujemy możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w innych spółkach Grupy MAN działających na całym świecie - podkreśla Anna Kowalska, wiceprezes MAN Truck & Bus Polska.

Certyfikacja Top Employers 2013

Grupa MAN zatrudnia w Polsce około 3 500 pracowników. Pracują oni w trzech zakładach produkcyjnych (Niepołomice koło Krakowa: produkcja pojazdów ciężarowych klasy ciężkiej; Starachowice i Sady koło Poznania: produkcja autobusów miejskich i turystycznych), centrum finansowo-księgowym oraz w spółce odpowiedzialnej za sprzedaż i serwis pojazdów MAN i Neoplan.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane