/  / Grupa Krotoski-Cichy w ścisłej czołówce rankingu dealerów TOP50

Grupa Krotoski-Cichy w ścisłej czołówce rankingu dealerów TOP50

Grupa Krotoski-Cichy|
null
© Skoda
null

Grupa Krotoski-Cichy po raz kolejny zajęła wysokie, drugie miejsce na podium w rankingu największych polskich dealerów samochodów TOP 50, przygotowanym przez firmę DCG Dealer Consulting oraz IBRM Samar.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Pozycję lidera na liście za rok 2012 utrzymała Polska Grupa Dealerów (9 314 sprzedanych aut), ale nie jest to już niepodważalna pozycja. Po raz drugi z rzędu PGD zanotowała spadek sprzedaży, tym razem o 20,6%.

Od drugiej na liście Grupy Krotoski-Cichy (8 150 sprzedanych aut) dzieli PGD już tylko nieco ponad 1 100 samochodów, choć jeszcze w roku 2010 różnica ta wynosiła prawie 7 000 sztuk.

Lista TOP50 największych firm dealerskich w Polsce

"Sądząc po dynamice wzrostu sprzedaży poznańskiej firmy (+30,4% w roku 2012) i zapowiedziach nowych inwestycji, można podejrzewać, że Grupa Krotoski-Cichy nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa - prognozuje Marek Konieczny, partner zarządzający DCG Dealer Consulting.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane