/  / Grupa Fiata nagradza dzieci pracowników za wyniki w nauce

Grupa Fiata nagradza dzieci pracowników za wyniki w nauce

FAP|
null
© FAP
null

W Bielsku-Białej prezesi spółek Grupy FIAT S.p.A., Fiat Industrial oraz spółek joint-venture działających w Polsce wręczyli 100 dzieciom pracowników tych spółek nagrody za szczególne wyniki w nauce osiągnięte w okresie od VII 2011 r. do VI 2012 r.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W uroczystości, oprócz nagrodzonych i ich rodziców, udział wzięli przedstawiciele władz, świata nauki i instytucji lokalnych oraz kierownictwo spółek Fiata w Polsce.

Nagrody pieniężne, w tym roku wręczane już po raz siedemnasty, przyznane zostały w czterech  kategoriach:
- świadectwa dojrzałości (22 osoby)
- dyplomy licencjata (12 osób)  
- dyplomy inżyniera (11 osób)
- dyplomy ukończenia studiów wyższych z tytułem magistra lub lekarza (55 osób).

Łączna wartość przyznanych w tym roku nagród to 280 500 złotych.

W 1996 roku zarząd Fiat S.p.A. w Turynie ustanowił program nagród przyznawanych w oparciu o regulamin ogólny dzieciom pracowników spółek Fiata zarówno we Włoszech, jak i w innych krajach, w których Fiat odgrywa znaczącą rolę, pragnąc w ten sposób wyróżnić uczniów i studentów/dzieci pracowników koncernu Fiat osiągających szczególnie dobre wyniki w nauce.

Dotychczas w Polsce w siedemnastu edycjach konkursu przyznano 2 806 nagród (w tym: w kategorii świadectw dojrzałości - 784 nagrody, w kategorii dyplomów licencjata lub inżyniera - 655 nagród, w kategorii dyplomów magistra lub lekarza -1367 nagród) o łącznej wartości ponad 10,3 mln złotych.

Grupa Fiat jest w Polsce jednym z największych inwestorów zagranicznych oraz jednym z czołowych eksporterów. W roku ubiegłym wartość eksportu grupy wyniosła około 14,9 mld złotych. Obroty koncernu wyniosły 23,3 mld złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane