/  / Grupa Bońkowscy w Medialnej Dziesiątce Wielkopolski

Grupa Bońkowscy w Medialnej Dziesiątce Wielkopolski

null
© Grupa Bońkowscy
nullnullnull

Medialna Dziesiątka Wielkopolski to nagroda przyznawana przez wielkopolskie media. Głosować mogą dziennikarze, fotoreporterzy, operatorzy, redakcje, stowarzyszenia, bądź organizacje dziennikarskie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nad plebiscytem patronat sprawują: Wielkopolski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy RP oraz Wielkopolskie Porozumienie Dziennikarzy.

Dla opinii publicznej jest niezmiernie ważne to, aby osoby z którymi rozmawiają dziennikarze, firmy czy urzędy, do których się zwracają, były życzliwe i skłonne do współpracy, bo to budzi też szacunek odbiorców wiadomości.

W 2013 r. dziennikarze już po raz szósty wybrali dziesiątkę tych, z którymi najlepiej się współpracowało w minionym roku. Wręczenie statuetek odbyło się w czwartek 14 marca w Poznaniu, w Klubie Krąg.

Wśród laureatów znalazła się Dominika Bońkowska, która wraz z mężem Dariuszem jest właścicielem salonu Toyoty w Komornikach koło Poznania, Opla w Poznaniu, Chevroleta w Sadach koło Poznania oraz BMW i MINI w Szczecinie.

To, że Dominika Bońkowska znalazła się w gronie laureatów nagrody, nie było przypadkowe. Nie tylko przyjazna mediom, ale jak głosiła odczytana na gali laudacja: "..., ambitna energiczna, pełna pomysłów i piękna – zaraża pasją do samochodów i nie tylko. Przyjazna ludziom i gotowa do pomocy. Mija dziesięć lat od otwarcia pierwszego salonu samochodowego, który był zawodowym marzeniem. Ciekawe czym zaskoczy nas w kolejnej dekadzie?"
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane