/  / Goodyear Dunlop dostawcą opon dla GE Equipment Services Europe

Goodyear Dunlop dostawcą opon dla GE Equipment Services Europe

Goodyear|
null
© Materiały prasowe
null

Goodyear Dunlop Tires Europe zawarł jedną z największych w Europie umów na dostawę opon z GE Equipment Services Europe B.V. Trzyletni kontrakt obejmuje dostawę i serwis opon dla ogólnoeuropejskiej floty TIP Trailer Services.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Goodyear Dunlop obsługuje flotę TIP Trailer Services od 2006 roku. Tegoroczne odnowienie kontraktu jest wynikiem udanej współpracy obu firm i świadczy o wysokiej jakości opon oraz usług serwisowych świadczonych przez Goodyear Dunlop.

Kontrakt obejmuje nie tylko dostawę opon dla floty TIP, ale też usługi związane z zarządzaniem ogumieniem, na czele z internetowym systemem FleetOnlineSolutions (FOS), który łączy klienta z Goodyear Dunlop i zarządza wszystkimi aspektami umów z klientami.

Klienci kontraktowi Goodyear Dunlop mają dostęp do systemu, który łączy dostawców usług z bazą danych Goodyear Dunlop FOS. Gdy potrzebny jest serwis, lokalna placówka TruckForce pobiera informacje z bazy danych i uzyskuje dostęp do szczegółów umowy z danym klientem oraz wymogów technicznych w lokalnym języku.

System zajmuje się również fakturowaniem i kontrolą stanów magazynowych, zapewniając naliczanie należności i fakturowanie zgodnie z umową danego klienta. Wbudowane systemy sprawozdawcze pozwalają menedżerom flot monitorować konta i analizować najważniejsze wskaźniki użytkowe.

FOS przyczynia się również do znacznego ograniczenia obrotu dokumentacją papierową.

Flota TIP Trailer Services, dysponując około 70 000 pojazdami, jest liderem branży wynajmu i leasingu naczep oraz posiada jedną z najbardziej zróżnicowanych flot naczep, cystern, rozwiązań intermodalnych i pojazdów ciężarowych w Europie. Firma dostarcza szeroki zakres urządzeń zarówno na krótkoterminowy wynajem, jak i długoterminowy leasing.

TIP Trailer Services oferuje również szereg usług dodatkowych takich jak przeglądy, opony, assistance i naprawy powypadkowe czy inteligentne rozwiązania z zakresu zarządzania flotą, takie jak monitoring aktywów i systemy monitorowania ciśnienia w oponach.

W ramach ścisłej współpracy przewidzianej w ramach kontraktu Goodyear Dunlop zapewnia TIP Trailer Services wsparcie pozwalające na dalsze udoskonalanie obsługi klientów.

Najważniejsze produkty objęte umową to opony marek Goodyear i Dunlop do przewozów długodystansowych i regionalnych (głównie w rozmiarach 385/65R22.5 oraz 435/50R19.5). Są wśród nich opony o niskim oporze toczenia Goodyear Marathon LHT II 435/50R19.5, które uzyskały klasy A i C w ramach unijnej klasyfikacji opon (odpowiednio w kategorii efektywności paliwowej i przyczepności na mokrej nawierzchni).

TIP Trailer Services ceni też szczególnie wysokiej jakości opony bieżnikowane Goodyear NextTread, które w połączeniu z nowymi oponami zapewniają użytkownikom optymalizacje kosztów.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane