/  / Genewa 2015: Nagroda dla Borgwarda

Genewa 2015: Nagroda dla Borgwarda

null
© Borgward
null

Niemiecka marka Borgward – szykująca się do reaktywacji po ponad 50 latach milczenia – zdobyła specjalną nagrodę za swoje stoisko, przygotowane z myślą o wystawie Genewa 2015.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Podczas niedawno zakończonej wystawy Genewa Motor Show 2015 szerokiej publiczności znów zaprezentowała się marka Borgward – po raz pierwszy od roku 1960. Warto zaznaczyć, że jej obecność na szwajcarskiej wystawie bynajmniej nie przeszła bez echa.

Świadczy o tym nie tylko duża liczba odwiedzających, ale również i fakt, że genewskie stoisko Borgwarda zostało docenione przez Club de Publicite et de Communication de Geneve (CPG). W jury zasiedli eksperci związani z komunikacją medialną, reklamą oraz marketingiem.

Nagroda CNG przyznawana jest podczas moto-salonu w Genewie za oryginalność, treść oraz formę prezentacji na stoiskach poszczególnych firm. Oprócz samego Borgwarda wyróżniono jeszcze ekspozycję przygotowaną przez Renault oraz Mercedes-Benz.

Nowości wystawy Genewa 2015

Wracając jeszcze na moment do samej firmy Borgward – warto dodać, że zamierza ona już niedługo zaprezentować swój pierwszy zupełnie nowy model. Debiut zapowiedziano podczas wystawy motoryzacyjnej we Frankfurcie, która startuje we wrześniu.

Według wiarygodnych informacji pochodzących z prasy niemieckiej, model ze stajni Borgwarda ma wejść do sprzedaży w pierwszej połowie 2016.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane