/  / Ford Store rusza w Auto-Boss

DEALERZY | Ford Store rusza w Auto-Boss

Auto-Boss|
null
null

Chorzowski oddział Auto-Boss wzbogacił się o salon Ford Store. Dzięki temu głównym atutem placówki stanie się niedostępna w zwykłych salonach oferta modeli premium.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Tym, co wyróżnia Ford Store, są nowo wprowadzone standardy. Wysoką jakość podkreśla nowoczesny i elegancki wystrój, a także interaktywne stoliki z wbudowanymi ekranami LCD. Salon oferuje jeszcze bardziej przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do klienta.

Nowa linia Vignale oferowana w chorzowskim oddziale Auto-Boss to znane modele w wersji premium. Dedykowany lakier w odcieniu Nocciola, ręczne wykończenie auta, skórzane elementy to jedne ze zmian w porównaniu ze standardowymi wersjami aut.

Linia Vignale wprowadza także nową jakość obsługi klienta po zakupie samochodu, oferując m.in. darmowy dostęp do myjni, całodobowe wsparcie czy transport auta na potrzeby serwisu. Co warto podkreślić, usługi realizowane są przez dedykowanych doradców.

Jeszcze w tym roku do salonu Auto-Boss trafi model Ford Mondeo Vignale, zaś w roku przyszłym możemy spodziewać się ekskluzywnej wersji S-Maxa. Do tego dochodzi jeszcze Mustang – czyli ikona motoryzacji prosto z USA – a także nowy SUV pod nazwą Edge, pozycjonowany powyżej Kugi.
 
Ford Store w chorzowskim oddziale Auto-Boss to jeden z sześciu salonów w Polsce, które działać będą pod szyldem Ford Store. Pozostałe to: Auto Brzezińska (Łódź), Bemo Motors (Warszawa), BCH Chwaliński (Opole), Euro Car (Gdynia), a także PGD Partner (Kraków).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane