/  / Ford: Najlepszy kwartał od 10 lat

Ford: Najlepszy kwartał od 10 lat

null
© Ford
null

W pierwszym kwartale marka Ford osiągnęła na rynku niemieckim rekordowe wyniki sprzedaży samochodów osobowych i użytkowych.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W okresie od stycznia do końca marca zarejestrowano na rynku niemieckim łącznie 56 312 nowych samochodów osobowych marki Ford. To o 11,3% więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Dla porównania, cały rynek motoryzacyjny nad Renem osiągnął wzrost o dynamice "tylko" 4,5%.

Na brak zainteresowania nie może narzekać też gama modeli użytkowych Forda. W pierwszym kwartale marka zanotowała w Niemczech wynik o 22,3% lepszy niż rok wcześniej (10 384 rejestracji).

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, na rynku niemieckim to najlepsze wyniki Forda dla pierwszego kwartału roku kalendarzowego licząc już od ponad 10 lat.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane