/  / Ford Mondeo ze wzrostem o 60%

Ford Mondeo ze wzrostem o 60%

null
© Ford
null

Sprzedaż modelu Ford Mondeo od początku bieżącego roku wykazuje na rynku europejskim wzrost o dynamice blisko 60%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Sprzedaż modelu Ford Mondeo od początku bieżącego roku przekroczyła na koniec września poziom 60 200 egzemplarzy. Oznacza to wzrost o dynamice blisko 60%. W samym tylko wrześniu Mondeo poprawiło natomiast swoje notowania o około 45% – nabywców znalazło 7 100 egzemplarzy.

Gama modeli typu SUV marki Ford również utrzymuje trend wzrostowy. Wyniki Kugi we wrześniu oraz licząc łącznie od początku roku osiągnęły najwyższy poziom od momentu wprowadzeniu samochodu pierwszej generacji w 2008.

Przy okazji warto wspomnieć i o modelu Ford Fiesta. To aktualnie numer #1 pod względem sprzedaży wśród samochodów spod znaku błękitnego owalu, a zarazem lider segmentu B na całym rynku europejskim.

Ford i 10% wzrostu od stycznia
We wrześniu cała marka Ford osiągnęła na rynku europejskim (20 krajów) wynik na poziomie około 140 300 egzemplarzy. To o 8% więcej niż przed rokiem. Z kolei w ujęciu od stycznia wolumen Forda wykazuje wzrost o dynamice 10% – do 978 800 egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane