/  / Ford Bemo Motors doceniony przez branżę PR

Ford Bemo Motors doceniony przez branżę PR

Ford Bemo Motors|
null
© Ford Bemo Motors
null

Poznań Traffic Race, czyli nietypowy wyścig ulicami stolicy Wielkopolski zorganizowany przez Ford Bemo Motors, został doceniony przez branżę PR. Wydarzenie to zostało nominowane do "Złotych Spinaczy" – swego rodzaju Oscarów polskiego PR.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
PTR został nominowany w kategorii głównej: event komercyjny oraz w kategorii sektory: transport, przemysł, logistyka.

Ideą Poznań Traffic Race organizowanego przez poznańskiego dealera Forda było sprawdzenie stanu infrastruktury komunikacyjnej w mieście przed Euro 2012. Uczestnicy wyścigu dwukrotnie sprawdzili, w jaki sposób najszybciej można poruszać się ulicami Poznania.

Zarówno pierwszą edycję PTR z października 2011 r., jak i drugą z maja 2012 r. wygrali piłkarze KKS Lech Poznań (Manuel Arboleda i Krzysztof Kotorowski), podróżujący Fordem Focus.

"Złote Spinacze" to najbardziej prestiżowy krajowy konkurs dla projektów public relations. Organizowany jest od 2003 roku przez Związek Firm Public Relations, a jego głównym celem jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży PR oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.

W skład jury oceniającego projekty wchodzą eksperci i przedstawiciele świata PR, mediów, biznesu oraz innych opiniotwórczych organizacji.

Wcześniej Grupa Bemo Motors, w skład której wchodzi Ford Bemo Motors, została doceniona także przez własne środowisko. Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodowych nominował Ford Bemo Motors za Poznań Traffic Race do nagrody "Najlepsza inicjatywa marketingowa roku" oraz przyznał tytuł "Najlepszej dużej grupy dealerskiej" Grupie Bemo Motors m.in. za aktywny marketing prowadzony przez firmę i zaangażowanie w sponsoring KKS Lech Poznań.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane