/  / Flotowe wydarzenie w stolicy

Flotowe wydarzenie w stolicy

null
© Fleet Market 2015 - fot. Michał Topa
null

Organizatorzy "Fleet Market 2016" zapraszają na największe w Polsce targi motoryzacyjne i biznesowe, które odbędą się w Warszawie już 22 listopada.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
VIII Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market 2016 zlokalizowano w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie. Swoją ofertę przedstawią tam importerzy samochodów osobowych i dostawczych, firmy leasingowe, ubezpieczeniowe, paliwowe oraz zarządzające flotami samochodowymi. Nie zabraknie premier motoryzacyjnych oraz indywidualnych porad z zakresu finansowania aut i podatków.

Podczas targów Fleet Market odbędzie się także panel konferencyjny z ekspertami branży motoryzacyjnej i flotowej, którego temat przewodni brzmi: "Samochody użytkowe i osobowe dla MŚP". Konferencję otworzy Leszek Pomorski, członek zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, prezes Alphabet Polska Fleet Management, który poprowadzi wykład: "Ewolucja polskiego rynku flotowego – od modelu posiadania do modelu używania i zapewnienia mobilności". Specjalista przedstawi aktualną sytuację  na rynku flotowym w Polsce z naciskiem na wskazanie zmian w ostatnich latach, rolę wynajmu długoterminowego oraz aktualną kondycję branży z uwzględnieniem nowych trendów i zjawisk na rynku flotowym i w CFM.

Następnie przedstawiciele importerów odpowiedzą na pytanie – jaki samochód premium jest najlepszy dla MŚP oraz jakie czynniki kształtują wartość samochodu między ceną zakupu a odsprzedaży. Kolejny wykład na temat: "Biznes z autem dostawczym w tle, czyli efektywne finansowanie i obsługa techniczna samochodów dostawczych" poprowadzą przedstawicieli firmy Carefleet – Dariusz Bieńko (zastępca dyrektora sprzedaży) oraz Robert Polak (kierownik działu napraw mechanicznych).

Interesująco zapowiada się także prezentacja Jakuba Farysia z Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego na temat: "Normy emisji spalin i ich wpływ na kształtowanie rynku samochodów użytkowych. Car-sharing i samochody elektryczne".

Nie zabraknie także tematów leasingowych. Andrzej Krzemiński, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu, przedstawi aktualne wyniki firm leasingowych ze szczególnym uwzględnieniem tendencji widocznych na rynku pojazdów osobowych i dostawczych w prezentacji pt. "Leasing wypracowuje 3,14% polskiego PKB".

Udział w targach jest bezpłatny dla osób powiązanych z branżą flotową – na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na fleetmarket.pl
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane