/  / Flotowe Trendy 2015

Flotowe Trendy 2015

null
null

Zmiany technologiczne, nowe paliwa, nowe rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego – te i wiele innych jeszcze kierunków rozwoju branży sprawia, że często za tymi zmianami nie nadążamy. Nowości dotyczą także sfery zarządzania czy finansowania. Wszystko, co nowe w tych dziedzinach, chcemy zaprezentować na konferencji Flotowe Trendy 2015.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Flotowe Trendy 2015 odbędą się już 17 marca. "Podczas spotkania zaproszeni eksperci opowiedzą o flotowej przyszłości motoryzacji, o najważniejszych branżowych trendach oraz o innowacyjności i kierunkach rozwoju flotowych produktów i usług - wyjaśnia Paweł Baran, redaktor naczelny magazynu "EuroFlota".

Flotowe Trendy 2015 to również miejsce dla rozmów, dyskusji i wymiany doświadczeń, a także opinii na temat nowych, oferowanych przez rynek możliwości. Tu również będzie można spotkać się ze specjalistami i przedstawicielami oferentów produktów i usług oraz z fachowcami i firmami, którzy w istotny sposób kreują rynek flotowy w Polsce.

Prelekcje będą łączyły w sobie wizję rozwoju produktów lub usług segmentu branżowego z prezentacją tego, co nowe i innowacyjne w zakresie produktów i usług oferowanych firmom posiadającym samochody służbowe.

Uczestnicy Flotowych Trendów będą mieli dostęp do niepublikowanego dotąd badania rynku flot samochodów służbowych, które Instytut Keralla Research przeprowadził wśród blisko 12 000 przedsiębiorców. Analitycy Keralla Research wskażą najnowsze tendencje i aktualne kryteria doboru samochodów w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach w Polsce.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się także, ile samochodów służbowych użytkowanych jest w polskich firmach oraz co determinuje wybór i gdzie przedsiębiorcy szukają informacji o markach.

Specjalista szkoleń i jakości Audi w Volkswagen Group Polska poruszy natomiast temat elektryfikacji branży motoryzacyjnej. Odpowie, jakie oczekiwania mają klienci wobec samochodów elektrycznych – szczególnie w segmencie premium. Czym różnią się między sobą koncepcje pojazdów z napędem elektrycznym i jakie przygotowano na rynku propozycje takich aut?

Z kolei reprezentant branży CFM wskaże na szanse i problemy związane z momentem przejścia z floty własnej na full service leasing. Organizatorzy spotkania nie zapomnieli również o sferze podatkowej. Zarządzanie podatkowe flotą samochodów w tym najnowsze regulacje praktyki w zakresie podatku VAT i CIT zaprezentują eksperci z KPMG – znanej sieci firm audytorsko-doradczych.

Praktyczny wymiar będzie miała prelekcja eksperta BestDrive, który w swoim wykładzie odniesie się do najnowszych trendów w dziedzinie obsługi i wymiany opon we flotach i spróbuje odpowiedzieć na pytanie: jakie konsekwencje wywoła wejście w życie dyrektywy unijnej w zakresie obowiązku stosowania czujników ciśnienia opon we wszystkich nowych autach wyprodukowanych po listopadzie 2014?

Zaproszeni eksperci podczas marcowej konferencji opowiedzą również, jak wygląda nowa rzeczywistość dochodzenia odszkodowań w obszarze samochodowych szkód rzeczowych i osobowych i jak będą mogły to wykorzystać tak firmy, jak i osoby prywatne.

Więcej informacji na temat Flotowych Trendów 2015 patrz TUTAJ
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane