/  / Flotowe tajemnice

Flotowe tajemnice

FAB|
null
© Fab
nullnullnullnull

Co wpływa na cenę odsprzedaży samochodu i dlaczego jej znajomość jeszcze przed zakupem auta jest taka ważna? Jak uniknąć pułapek cenowych w ofertach i umowach leasingu oraz ukrytych kosztów? Kiedy wynajem długoterminowy może być niekorzystny dla firmy i jak wynegocjować idealny kontrakt? Nie tylko na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź podczas spotkania „Zakupy Flotowe w Praktyce” – już 15. października w hotelu Airport Novotel przy 1 sierpnia 1 w Warszawie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Za sprawą Bartłomieja Binkiewicza z firmy EurotaxGlass’s uczestnicy spotkania dowiedzą się również między innymi jakie marki są „najcenniejsze” przy sprzedaży samochodu, czy polityka rabatowa koncernu zawsze jest korzystna dla klienta oraz jaki wpływ ma wartość rezydualna na obliczeni całkowitych kosztów użytkowania pojazdu. Aleksandra Chrzanowska z firmy Locandis opowie między innymi czego mogą dotyczyć zmiany w trakcie trwania umowy leasingu i co zrobić, gdy zdarzą się problemy w spłacie rat. Z kolei znany ekspert Andrzej Zawistowski opowie, kiedy wynajem długoterminowy będzie niekorzystny dla firmy, a także o sposobach na wynegocjowanie idealnego kontraktu w przypadku skorzystania z zewnętrznego finansowania i zarządzania autami służbowymi.

Dla niektórych jednak to tylko deser a dania główne będą stanowić case study takich firm jak Poczta Polska, Polimex, Generali i Anca Cars, swoje tajemnice będzie zdradzać nawet firma farmaceutyczna Glenmark Pharmaceuticals. Oprócz wykładów odbędzie się specjalna sesja networkingowa, podczas której kilkunastu ekspertów będzie gotowych odpowiedzieć na niemal każde pytanie dotyczące różnych aspektów korzystania z aut firmowych. Nie zabraknie możliwości uzyskania bezpłatnych porad prawniczych, a goście zostaną ugoszczeni smacznym lunchem. Bliższe informacje o spotkaniu na www.fab.com.pl

Mamy dla naszych Czytelników 10 podwójnych wejściówek na to spotkanie. Aby je otrzymać wystarczy, by firma, w której Czytelnik jest zatrudniony użytkowała co najmniej jedno auto. Prosimy wysłać maila na adres tomek.czarnecki@fab.com.pl z dopiskiem FAB. Kto pierwszy ten lepszy.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane