/  / Flotowe święto w Warszawie

Flotowe święto w Warszawie

null
© fot. Michał Topa
null

Za nami targi Fleet Market 2014. Podczas tego wydarzenia nie zabrakło ciekawych premier modelowych takich jak m.in. nowej generacji Volkswagen Passat, Skoda Fabia Combi oraz Opel Corsa.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Tegoroczną edycję Fleet Market – najbardziej okazałą pod względem liczby premier motoryzacyjnych i rozmachu wystawców – odwiedziło około 4 000 gości. Taka frekwencja i obecność wielu przedstawicieli firm, którzy nie brali udziału we wcześniejszych edycjach, to zasługa wielu czynników. Jednym z nich na pewno jest masowa kampania promująca targi, która pozwoliła dotrzeć do nowych firm.

Drugim czynnikiem jest zaufanie, jakim obdarzyli organizatorów wystawcy, którzy zdecydowali się wybrać targi na miejsce swoich premier. Kilka z nowości motoryzacyjnych można było zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, co na pewno także zachęciło sporo osób do przybycia.

Nie można nie doceniać także waloru edukacyjnego, ponieważ panel konferencyjny, zdominowany w tym roku całkowicie przez mecenasów z kancelarii Hogan Lovells i tematy podatkowe oraz prawne, przyciągnął również wielu gości, chcących pogłębić swoją wiedzę z tego zakresu. Mecenas Agnieszka Szczodra-Hajduk skupiła się na kwestiach prawnych związanych motywowaniem i karaniem kierowców samochodów firmowych, natomiast mecenasi Andrzej Dębiec i Zbigniew Marczyk skoncentrowali się na kwestiach podatkowych.

Jednak główną areną imprezy była hala numer jeden w warszawskim Centrum EXPO XXI. Tam też miały miejsce najważniejsze wydarzenia targów, a do tych należy zaliczyć premiery motoryzacyjne i ekspozycję nowości. Goście mogli na własne oczy zobaczyć m.in. nowej generacji modele Hyundai i20, Opel Corsa, Skoda Fabia Combi czy też Volkswagen Passat.

Zwieńczeniem targów było wręczenie corocznych wyróżnień. Statuetki Fleet Leader trafiły w ręce osób, które wytypowała kapituła plebiscytu magazynu "Fleet".
Tym razem wyróżniono dwie inicjatywy mające na celu poprawę bezpieczeństwa:
- Fleet Leader 2014 dla firmy Adama Tadeusza Rucińskiego, prezesa zarządu Ele Taxi sp. z o.o. sp.k.
za przeszkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej 1600 swoich pracowników oraz troskę o zdrowie i życie klientów korporacji
- Fleet Leader 2014 dla firmy Kompania Piwowarska S.A.
za wdrożenie programu "Świadomy kierowca Kompanii Piwowarskiej", mającego na celu kompleksową poprawę bezpieczeństwa swoich kierowców i obniżenie emisji CO2

Wręczone zostały także Certyfikaty Długodystansowego Testu Flotowego przyznawane przedstawicielom importerów, którzy w danym roku udostępnili swoje samochody do testu jury.
W tym roku uhonorowano następujące firmy:
- Ford Polska sp. z o.o.
testowany samochód: Ford Grand Tourneo Connect
- Hyundai Motor Poland sp. z o.o.
testowany samochód: Hyundai i30 LPG
- Nissan Sales CEE Kft. sp z o.o. Oddział w Polsce
testowany samochód: Nissan Note
- Volkswagen Group Polska sp. z o.o.
testowany samochód: SEAT Leon ST
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane