/  / Flota Alphabet rośnie o połowę szybciej

Flota Alphabet rośnie o połowę szybciej

ALPHABET|
null
null

Alphabet Polska Fleet Management zakończył rok z ponad 12 000 samochodów jeżdżących we flotach. Liczba nowych aut w portfolio firmy w 2013 była jednocześnie o połowę większa niż rok wcześniej, co oznacza wielokrotne przekroczenie tempa przyrostu nowych pojazdów względem średniej rynkowej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
2013 był dla Alphabet niewątpliwie czasem dynamicznego rozwoju: w rok po rebrandingu priorytety firmy skupiły się wokół wdrażania nowatorskich usług oraz walki o satysfakcję klientów. Strategia ta przyniosła oczekiwana rezultaty, dając tym samym Alphabet o połowę szybszy przyrost liczby nowych pojazdów.

"Na początku 2013 roku zapowiadaliśmy, że naszym celem jest nieustanne umacnianie naszej pozycji na polskim rynku poprzez wprowadzanie rozwiązań elastycznych, a zarazem dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Chcieliśmy rozwijać się szybko i efektywnie, nie zapominając przy tym o wysokiej jakości obsługi. Podsumowanie wyników na koniec roku potwierdziło słuszność obranego przez nas kursu - komentuje Leszek Pomorski, prezes zarządu Alphabet Polska Fleet Management.

"Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, w 2012 roku zarejestrowaliśmy 2 408 nowych pojazdów; w 2013 było to już 3 656 aut. Oznacza to dokładnie 52% różnicę tempa przyrostu nowych samochodów rok do roku".

Alphabet Polska zainwestował też w nowe usługi – AlphaElectric, które zadebiutowało u nas pod koniec 2013 r. To pierwsza na polskim rynku kompleksowa oferta obsługi samochodów elektrycznych we flotach. Chwilę wcześniej firma zaprezentowała też swoją aplikację mobilną AlphaGuide, której celem jest ułatwienie kierowcom codziennego korzystania ze służbowych pojazdów.

Również strona internetowa firmy przeszła gruntowne zmiany prezentując w nowej odsłonie nie tylko nowoczesny design, ale także bogate kompendium wiedzy związanej z wynajmem długoterminowym pojazdów.

"Chcemy być postrzegani jako firma innowacyjna, zapewniająca swoim klientom nie tylko pewne i nowoczesne rozwiązania, ale także całościowe spojrzenie na flotę, w oparciu o koncepcję mobilności biznesu - podsumowuje Leszek Pomorski. "Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, a to wymaga dojrzałości i doświadczenia, które Alphabet niewątpliwie posiada. W najbliższych latach planujemy dalszy stabilny rozwój naszej firmy, wyznaczanie standardów jakości obsługi oraz doradczej roli firmy".
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane