/  / Fleet Management Forum: edycja VIII

Fleet Management Forum: edycja VIII

Euroflota|
null
null

11 października 2016 roku w Warszawie odbędzie się kolejne, organizowane przez magazyn EuroFlota, spotkanie szkoleniowo-networkingowe z cyklu FLEET MANAGEMENT FORUM.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Podczas serii wykładów prowadzonych przez najwyższej klasy ekspertów będzie można dowiedzieć się m.in., jakie specyficzne warunki należy uwzględniać konstruując umowę flotową z zakładem ubezpieczeń, jak optymalizować flotowe ubezpieczenia i likwidację szkód, jak skutecznie przeprowadzić audyt ubezpieczeń komunikacyjnych we flocie, a także jak ograniczać koszty poprzez właściwe zarządzanie procesem napraw blacharsko-lakierniczych, wykorzystywaniem części oryginalnych i zamienników.

W trakcie VIII edycji Fleet Management Forum (FMF) skupimy się na zagadnieniach dotyczących ubezpieczenia auta firmowego. Wykłady szkoleniowe poprowadzą wybitni eksperci i praktycy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeń, likwidacji i naprawy szkód komunikacyjnych, doradztwa czy profesjonalnego audytu.

Więcej informacji w pliku załączonym poniżej.

Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane