/  / Fleet Leader 2013 dla Hyundai Motor Poland

Fleet Leader 2013 dla Hyundai Motor Poland

HMP|
null
© Hyundai
null

Podczas tegorocznych targów Fleet Market, które odbyły się 19 listopada w Warszawie, firma Hyundai Motor Poland odebrała prestiżową nagrodę branżową Fleet Leader 2013.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Uzasadnieniem przyznania wyróżnienia był najwyższy wzrost rok do roku sprzedaży nowych samochodów osobowych do firm. Wyniósł on 44%, dzięki czemu Hyundai awansował o cztery miejsca w rankingu najlepiej sprzedających się marek.  

"Jest nam niezmiernie miło, że rynek dostrzega naszą kompleksową ofertę, jaką kierujemy do firm. Składają się na nią nie tylko bardzo dobre samochody, ale także towarzyszące im produkty, jak na przykład bezkonkurencyjna na rynku polskim 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów - podkreśla Ireneusz Migda, kierownik sprzedaży flotowej Hyundai Motor Poland.

Prestiżowe wyróżnienia branżowe Fleet Leader przyznawane są przez kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele partnerów magazynu Fleet. Nagrody trafiają do firm, ludzi i stowarzyszeń mogących pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami na rynku flotowym.

Lista zdobywców nagrody Fleet Leader 2013

Targi były także okazją do zaprezentowania po raz pierwszy w Polsce modelu Hyundai i10 nowej generacji. Model ten, wprowadzony do sprzedaży w listopadzie, reprezentuje segment małych samochodów miejskich, jednak spora przestrzeń wewnątrz i wyposażenie spotykane jak dotąd zazwyczaj w samochodach wyższej klasy pozwala go traktować jako auto rodzinne czy flotowe.

Nowy Hyundai i10 został zaprojektowany w Niemczech, a produkowany jest w Turcji. Jak wszystkie modele Hyundaia, samochód objęto 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane