/  / Fabryka na Węgrzech pracuje pełną parą

Fabryka na Węgrzech pracuje pełną parą

null
© Mercedes-Benz
null

Duże zainteresowanie modelami kompaktowymi marki Mercedes-Benz spowodowało, że fabryka koncernu na Węgrzech wprowadzi dodatkową, trzecią zmianę. Stanie się to w maju bieżącego roku.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Fabryka w węgierskim Kecskemet, otwarta w marcu 2012, ma istotny udział w wydajności produkcji nowych kompaktów Mercedes-Benz. Obok Klasy B, która montowana jest również w niemieckim Rastatt, zakład jako jedyny zajmuje się wytwarzaniem czterodrzwiowego coupe CLA. W odpowiedzi na duży popyt zakłady na Węgrzech przejdą już od maja na trójzmianowy system pracy.

Przypomnijmy, że wspomniana wyżej fabryka w Rastatt pracuje na trzy zmiany już od października 2012. W roku ubiegłym oba zakłady koncernu przepracowały też wiele godzin również w soboty.

Zakłady w Kecskemet i Rastatt wspólnie odpowiadają za produkcję nowej generacji kompaktowych modeli Mercedes-Benz, co pozwala na elastyczne i optymalne wykorzystanie ich mocy produkcyjnych w zależności od zmieniającej się sytuacji rynkowej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane