/  / Fabryka Bridgestone nagrodzona przez Volvo

Fabryka Bridgestone nagrodzona przez Volvo

BRIDGESTONE|
null
null

Najwyższa jakość bierze się z przywiązania do doskonałości. Rozumieją to zarówno Bridgestone, jak i Volvo Cars. Właśnie dlatego producent opon Bridgestone został nagrodzony za zaangażowanie w jakość i doskonałość w programie Volvo Cars Quality Excellence (VQE).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nagrodę VQE w imieniu zakładu produkcyjnego Bridgestone w Poznaniu odebrał Hiroyuki Osaki października. Nagroda stanowi dowód uznania dla zakładu i jego pracowników za osiągnięcia związane z uzyskaniem oceny A w następujących obszarach:
- pełna certyfikacja ISO i certyfikacja dla poszczególnych towarów
- ocena zakładu produkcyjnego (Manufacturing Site Assessment/MSA)
- ocena oszczędnego wykorzystania (Lean Deployment Assessment/LDA)
- MMOG/LE
- sześciomiesięczna wydajność zakładu (PPM) w stosunku do zakładanego celu
- logistyka/komunikacja i wydajność dostaw
- oddziaływanie na zakłady klienta
- eskalacja
- wstrzymanie dostaw
- działania w terenie
- zaufanie
- rekomendacje klientów

"Jestem zaszczycony, że mogę odebrać tę nagrodę w imieniu Bridgestone Poznań. Nagroda VQE to kolejny dowód naszego zaangażowania w najwyższą jakość, bezpieczeństwo i wydajność dla wszystkich naszych klientów, a co za tym idzie – wszystkich użytkowników dróg. To wspaniałe osiągnięcie. Dziękuję i gratuluję wszystkim naszym pracownikom, ponieważ to dzięki nim ten sukces był możliwy - mówi Hiroyuki Osaki, dyrektor zarządzający w zakładzie Bridgestone w Poznaniu.

Zakład produkcyjny Bridgestone w Poznaniu to pierwsza fabryka opon, która otrzymała nagrodę Volvo VQE Award i to w zaledwie rok od rozpoczęcia produkcji opon na zamówienie Volvo Cars.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane