/  / Exide dla Volvo

Exide dla Volvo

Exide|
null
null

Exide Technologies został wybrany przez Volvo jako dostawca najnowszych akumulatorów wykonanych w technologii EFB i przeznaczonych do samochodów z systemem start-stop. Akumulatory dla Volvo produkowane są w zakładach Exide w Poznaniu.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Volvo zdecydowało o wprowadzeniu najnowszych akumulatorów Exide EFB (Enhanced Flooded Batteries) do wszystkich swoich aut wyposażonych w system start-stop i manualną skrzynię biegów, kierując się wysokim poziomem zaawansowania technologicznego produktów Exide.

Nowa generacja akumulatorów Exide, wykonana w technologii EFB, to konstrukcje dostosowane pod względem wymagań stawianych przed producentami samochodów w zakresie redukcji emisji spalin i zużycia paliwa. Co najważniejsze, wysoka odporność tych akumulatorów na pracę cykliczną w wysokich temperaturach sprawia, że EFB odpowiadają wszystkim wymaganiom samochodów z systemem start-stop.

Akumulatory z Poznania są montowane pod maską pojazdów produkowanych w zakładach Volvo w Gandawie (Belgia) oraz w Torslandzie (Szwecja).

Odnowa starego partnerstwa
Obecny kontrakt pomiędzy Exide i Volvo to kolejny krok trwającej od dekad współpracy. "Ta nowa odsłona partnerstwa Volvo i Exide jest dowodem niezawodności naszych innowacyjnych produktów oraz potwierdzeniem, że dostosowanie oferty do zróżnicowanych potrzeb klientów przynosi efekty - podkreśla Michael Geiger, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Exide Europe.

Nowe porozumienie jest doskonałą okazją zarówno dla Exide, jak i dla Volvo, by umocnić pozycję w rosnącym rynku technologii start-stop, która umożliwia znaczącą redukcję emisji spalin.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane