/  / Event Ford Bemo Motors najlepszy w Polsce

Event Ford Bemo Motors najlepszy w Polsce

Ford Bemo Motors|
null
© Bemo Motors
null

Poznań Traffic Race, czyli event zorganizowany dla dealera Ford Bemo Motors przez agencję dobocom PR, otrzymał nagrodę Złoty Spinacz za najlepszy event komercyjny 2011/2012.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jury składające się z 56 ekspertów branży kreatywnej doceniło pomysł, zaangażowanie przedstawicieli różnych środowisk i efekty medialne akcji. Złote Spinacze to „Oscary” branży public relations przyznawane najlepszym projektom od 10 lat.

Poznań Traffic Race, czyli wyścig, w którym czterej znani poznaniacy (przedstawiciele miasta, sportu, kultury i mediów) mieli dotrzeć na stadion miejski samochodem, rowerem, MPK i biegiem odbywał się w dwóch etapach: w październiku 2011 podczas eskalacji remontów dróg przed Euro 2012 oraz w maju 2012 tuż przed rozgrywkami w Poznaniu.

W obu etapach imprezy pierwszy na metę dotarł Ford Focus z salonu Bemo Motors.

"Cieszy nas fakt, że mogliśmy w tak niekonwencjonalny sposób promować nowego Forda Focusa, a co więcej, że zostało to dostrzeżone i docenione przez ekspertów. Ten event był także okazją do pokazania naszego zainteresowania sprawami miasta Poznań i regionu oraz współpracy z KKS Lech Poznań - tłumaczy Przemysław Pałamarz, dyrektor marketingu Grupy Bemo. "Będziemy dalej poszukiwali niestandardowych pomysłów do promocji naszych salonów i nowych modeli samochodów".

"Wygrana w konkursie Złote Spinacze jest dla nas ogromnym wyróżnieniem - dodaje Ewa Dobosiewicz, właścicielka agencji dobocom PR, która wymyśliła i zorganizowała event dla Ford Bemo Motors. "Cieszy nas to, że Poznań Traffic Race został uznany za najlepszy event ostatniego roku w Polsce zwłaszcza, że był to rok wielu imprez i inicjatyw związanych z Euro 2012. I mamy nadzieję na kolejne ciekawe realizacje dla Grupy Bemo".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane