/  / Eurotruck dla Grupy Wróbel

DEALERZY | Eurotruck dla Grupy Wróbel

null
© Mercedes-Benz
null

Grupa Wróbel zamierza przejąć firmę Eurotruck Sp. z o.o., działającą na Pomorzu. W lutym podpisano list intencyjny w tej sprawie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Aktualnie spółki oczekują na formalne zgody na realizację przedsięwzięcia – w tym ze strony Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W przypadku pozytywnej decyzji rozpoczęcie działalności przez Grupę Wróbel na terenie województwa pomorskiego będzie miało miejsce w pierwszej połowie bieżącego roku.

"Sukcesywna rozbudowa sieci jest ważnym elementem strategii rozwoju naszej firmy - mówi Michał Łuczak, prezes zarządu Grupy Wróbel. "Dotychczas większość inwestycji odbywała się poprzez przejęcia aktywnych autoryzacji innych dealerów. Tak jest również w przypadku spółki Eurotruck. Jest to model doskonale nam znany, z jego wszystkimi zaletami i ryzykami. Jednak nie jedyny, o czym mam nadzieję przekonają się Państwo niebawem".
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane