/  / Dwumarkowy serwis Nijhof-Wassink Nowa Wieś Wielka oficjalnie na start

Dwumarkowy serwis Nijhof-Wassink Nowa Wieś Wielka oficjalnie na start

null
© Volvo Polska
null

Nijhof-Wassink oficjalnie zainaugurował działalność autoryzowanego serwisu i działu sprzedaży Renault Trucks w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Punkt serwisu i sprzedaży w Nowej Wsi Wielkiej należy do spółki Nijhof-Wassink, która ma holenderskie korzenie. Firma – obecna od 1990 roku w Polsce pod nazwą Nijhof-Wassink Sp. z o.o. – rozpoczęła w 1995 roku działalność na terenie Poznania. Obecnie spółka ma w Polsce pięć oddziałów Volvo (w sumie 13 oddziałów Volvo w Europie): w Kutnie, Rzgowie, Nowej Wsi Wielkiej, Tarnowie Podgórnym oraz w Karskach koło Ostrowa Wielkopolskiego.

Od 1 stycznia bieżącego roku Nijhof-Wassink rozszerzył współpracę z drugą marką będącą własnością grupy Volvo – Renault Trucks, stając się autoryzowanym przedstawicielem tej marki w Tarnowie Podgórnym i w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy.

Od 1 czerwca Nijhof-Wassink w Nowej Wsi Wielkiej jest również oficjalnym przedstawicielem ds. sprzedaży pojazdów Renault Trucks.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane