/  / Dwa nowe salony Nissana

DEALERZY | Dwa nowe salony Nissana

null
© Nissan
null

Do sieci autoryzowanych przedstawicieli marki Nissan w Polsce dołączyły niedawno dwa nowe punkty – w Szczecinie oraz w Łodzi.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na przełomie kwietnia i maja do sieci autoryzowanych przedstawicieli marki Nissan w Polsce dołączyły dwa nowe punkty – Polmotor w Szczecinie oraz Bilex w Łodzi. Obie inwestycje zrealizowano zgodnie z nową koncepcją sprzedaży detalicznej Nissana (NKSD).

Koncepcja NKSD, według której powstają wszystkie nowe obiekty Nissana w Europie, zakłada nowatorskie podejście do obsługi klienta zarówno salonu, jak i serwisu. Projekt ten nie jest tylko zabiegiem modyfikującym identyfikację wizualną, a raczej rewolucją w kwestii postrzegania procesów i formy sprzedaży detalicznej zorganizowanej wokół klienta.

"To nowatorskie podejście wynika z ewolucji rynku – współcześni klienci masowo korzystają z internetu, czerpią informacje ze stron producentów oraz niezależnych forów internetowych i generalnie dysponują stosunkowo dużą wiedzą na temat produktów marki. Rzadziej odwiedzają salony, a kiedy już się tam znajdą, zwykle nie szukają informacji o modelach, a raczej oczekują, by kompetentny i profesjonalny personel upewnił ich, że decydując się na Nissana dokonali słusznego wyboru - powiedział Andrzej Żelazny, dyrektor polskiego oddziału Nissan Sales Central & Eastern Europe.

Polmotor zalicza się do najstarszych autoryzowanych przedstawicieli Nissana w Polsce. Nowa placówka jest trzecią należącą do Grupy Polmotor (poza lokalizacją w Koszalinie oraz kolejnym punktem w Szczecinie). Firma zatrudnia łącznie ponad 120 osób.

Polmotor działa także jako dealer dwóch innych marek.

Z kolei Bilex jest autoryzowanym dealerem marki Nissan od 2011 roku, ale jego doświadczenie w branży motoryzacyjnej sięga roku 1992 roku, kiedy to powstał pierwszy salon sprzedaży tej firmy. Nowa inwestycja w Łodzi jest drugą, która prowadzi sprzedaż i serwis pod marką Nissan (poza lokalizacją w Częstochowie). Bilex zatrudnia łącznie ponad 110 osób.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane