/  / Dużo zamówień na VW T5 i Caddy

Dużo zamówień na VW T5 i Caddy

null
© Volkswagen
null

W okresie styczeń-kwiecień dostawy na rynek europejski, zrealizowane przez markę Volkswagen Samochody Użytkowe, zwiększyły się w stosunku rocznym o 7,2%, osiągnąwszy poziom łącznie około 104 900 egzemplarzy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Natomiast na rynku światowym firma osiągnęła wynik na poziomie 166 000 egzemplarzy, co oznacza spadek o dynamice 2,4%.

Przedstawiciele firmy podkreślają dobre wyniki sprzedaży, jakie marka osiągnęła na rynku zachodnioeuropejskim, gdzie dostawy zwiększyły się w stosunku rocznym o 7,4% do łącznie 92 300 egzemplarzy. Ze względu na dużą liczbę zamówień złożonych na modele Volkswagen T5 oraz Caddy spółka zmuszona jest do wprowadzenia dodatkowych zmian w zakładach produkcyjnych tak, aby klienci mogli odebrać swoje samochody jak najszybciej.

Niezłe wyniki marka z Grupy Volkswagen odnotowała też m.in. w Europie Środkowej, gdzie dostawy na rynek osiągnęły wzrost o dynamice 5,8% (12 600 egzemplarzy).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane