/  / Druga linia produkcyjna w zakładzie Renault-Nissan w Tangerze

Druga linia produkcyjna w zakładzie Renault-Nissan w Tangerze

Renault|
null
© Renault
null

340 000 samochodów będzie każdego roku zjeżdżać z taśm produkcyjnych zakładu, który stanie się największym tego typu obiektem w Afryce - zapowiadają przedstawiciele aliansu Renault-Nissan przy okazji realizacji w Maroku inwestycji wartej 400 mln EUR.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Dzięki wartej około 400 mln EUR nowej inwestycji obiekt w Tangerze już w przyszłym roku zwiększy swoje moce do 340 000 egzemplarzy rocznie. Będą tam wytwarzane modele Dacia Sandero oraz Sandero Stepway (linia 2).

Na oddanej do użytku wcześniej linii 1 powstają natomiast egzemplarze takich modeli jak Dacia Lodgy, Dokker oraz Dokker Van.

Zakład Renault-Nissan w Tangerze pracuje w systemie dwuzmianowym i zatrudnia łącznie około 5 000 osób, w tym ponad 300 na stanowiskach kierowniczych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane