/  / Dobre wieści z rynku

Dobre wieści z rynku

null
© Jeep
null

W lutym rynek nowych samochodów osobowych w Europie Zachodniej miał się nie najgorzej. W porównaniu z analogicznym miesiącem 2014 zanotowano wzrost o dynamice 7,6%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jak wynika z raportu firmy analitycznej LMC Automotive, rynek nowych osobówek w krajach Europy Zachodniej osiągnął w lutym wzrost rejestracji o dynamice 7,6%. Łącznie na drogi wyjechało nieco ponad 886 200 aut.

Kluczowym rynkiem zbytu w regionie pozostają pod względem wolumenu Niemcy. W lutym klienci nad Renem zarejestrowali u siebie ponad 223 200 nowych osobówek. Dzięki temu wynik ubiegłoroczny udało się poprawić o 6,6%.

Cieszy również rosnąca już od szeregu miesięcy sprzedaż nowych aut na Wyspach Brytyjskich. Dzięki prawie 77 000 rejestracjom wzrost nad Tamizą wyniósł okrągłe 12%.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane