/  / Dobre nastroje w BMW

Dobre nastroje w BMW

null
© BMW
null

W listopadzie koncern BMW Group ustanowił nie jeden, lecz dwa rekordy pod względem sprzedaży samochodów na rynku światowym.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W listopadzie BMW Group ustanowiło nowy rekord w sprzedaży samochodów na rynku światowym. Do salonów trafiło łącznie 197 480 pojazdów marek należących do koncernu z Bawarii. To zarazem o 4,9% więcej niż w analogicznym miesiącu rok wcześniej.

Na markę BMW przypadło z powyższego 167 853 dostarczonych samochodów (+5,6%).

Kolejny rekord
Na uwagę zasługuje też to, że po raz pierwszy w historii BMW Group sprzedaż liczona od początku roku już w listopadzie przekroczyła granicę 2 milionów egzemplarzy. Dokładnie na rynek trafiło 2 033 948 pojazdów (+6,9%).

Marka spod znaku szachownicy ma od stycznia na koncie już 1 728 553 dostarczonych egzemplarzy. Dzięki temu wyniki ubiegłoroczne udało się BMW przekroczyć o 5,8%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane