/  / Dobra passa FCA trwa i trwa

Dobra passa FCA trwa i trwa

null
© Jeep
null

USA. Grupa Fiat Chrysler Automobiles stale notuje wzrosty w sprzedaży nowych pojazdów w Stanach Zjednoczonych. Dobra passa koncernu trwa nieprzerwanie już 67 miesięcy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W październiku sprzedaż poszczególnych marek, które należą do Fiat Chrysler Automobiles, przekroczyła w USA poziom 195 500 samochodów osobowych oraz terenówek i aut użytkowych. To wynik lepszy od tego z października roku ubiegłego o 15%.

Warto dodać, że wolumenowo wynik październikowy FCA okazał się rekordowy dla omawianego miesiąca roku kalendarzowego, licząc łącznie od roku 2001.

Wzrost za wzrostem
Dzięki osiągniętemu w październiku wynikowi rosnący trend w sprzedaży samochodów Fiat Chrysler Automobiles na rynku w USA trwa już nieprzerwanie od 67 miesięcy.

Z zestawienia uwzględniającego okres od stycznia do końca października wynika, że Fiat Chrysler Automobiles sprzedał na rynku amerykańskim już 1 850 400 nowych pojazdów. To daje wzrost o dynamice 7%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane