/  / Dla Volvo miesiąc jak marzenie

Dla Volvo miesiąc jak marzenie

null
© Volvo Cars
null

Volvo zanotowało w listopadzie najwyższą sprzedaż miesięczną w 88-letniej historii marki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
49 055 samochodów na świecie sprzedało w listopadzie Volvo. To dla szwedzkiej firmy nowy rekord miesięczny. Jednocześnie dynamika wzrostu wobec listopada roku ubiegłego wyniosła 26%.

Listopadowy wynik Volvo to kolejny krok do realizacji planu, jakim w perspektywie średnio-terminowej jest osiągnięcie sprzedaży przeszło 800 000 samochodów rocznie. Aby zrealizować to założenie, w przeciągu najbliższych 4 lat marka ze Skandynawii całkowicie odnowi gamę modelową.

Wyniki na rynku europejskim
Na Starym Kontynencie sprzedaż Volvo Cars zamknęła się w listopadzie wynikiem na poziomie 26 646 sztuk. To lepiej niż przed rokiem o prawie 24%.

Największa popularnością wśród europejskich klientów Volvo cieszyły się modele V40 oraz XC60. Największy wzrost z kolei zanotowało XC90.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane