/  / Demotrans wzmacnia flotę

Demotrans wzmacnia flotę

MAN Truck & Bus Polska|
null
© MAN
null

Dolnośląski przewoźnik po raz pierwszy zdecydował się na zakup pojazdów z logo MAN.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
2 lipca w MAN Truck & Bus Center Nowa Wieś Wrocławska uroczyście przekazano przedstawicielom firmy Demotrans kluczyki do 10 nowych ciągników siodłowych MAN TGX 18.440 4x2 BLS.

Wszystkie pojazdy spełniają normę Euro 5 i występują w wersji EfficientLine, które gwarantuje doskonałe wyniki eksploatacyjne.

"Do zakupu przekonały nas testy tych pojazdów, gdzie rzeczywiście wyszło nam niższe spalanie - podkreśla Andrzej Błach, dyrektor odpowiedzialny za tabor w firmie Demotrans. "Dodatkowo liczymy na bardziej elastyczne podejście serwisu MAN-a do naszej floty, co na pewno będzie miało wpływ na dalsze zakupy".

Kolejnym kryterium przy wyborze nowego taboru była niezawodność.

Firma zajmuje się przesyłkami kurierskimi i dostarcza wszystko: od małej kilogramowej paczki, poprzez ładunki drobnicowe, cało-pojazdowe do ładunków ponad-gabarytowych na terenie Polski i Europy.

Jak głosi motto spółki, "Przewieziemy nawet marzenia". Teraz wspólnie z MAN.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane