/  / DEKRA: 9 milionów badań okresowych

DEKRA: 9 milionów badań okresowych

DEKRA|
null
© DEKRA
null

W roku ubiegłym organizacji rzeczoznawczej DEKRA po raz pierwszy udało się przekroczyć w Niemczech liczbę przeprowadzonych 9 milionów badań okresowych pojazdów. Mimo dużej konkurencji udział w rynku pozostał na stabilnym poziomie i wyniósł 34%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W całych Niemczech rzeczoznawcy DEKRY przeprowadzają badania okresowe pojazdów w około 500 stacjach kontroli pojazdów i 40 000 serwisów. Wydają urzędową nalepkę poświadczającą odbyte z pozytywnym wynikiem badanie techniczne.

Na całym świecie rzeczoznawcy DEKRY przebadali ogółem 23 miliony pojazdów. Tym samym umocnili w Niemczech i na całym świecie pozycję lidera w dziedzinie przeprowadzania badań okresowych pojazdów i sporządzania ekspertyz.

DEKRA przyspiesza także na płaszczyźnie światowej, umacniając swoją pozycję rynkową w perspektywicznym regionie Azji i Pacyfiku. Także w innych miejscach na świecie takich jak Stany Zjednoczone, Meksyk i Szwecja DEKRA rozbudowuje swoją działalność na polu przeprowadzania badań okresowych pojazdów.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane