/  / Dedykowane Oplowi Adam

DEALERZY | Dedykowane Oplowi Adam

null
© Opel
null

W Trójmieście firma Serwis Haller uruchomi Centrum Opla Adama. Będzie to jeden z pierwszych flagowych salonów Adama w Europie i w Polsce. Otwarcie zaplanowano już na 19 listopada.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy salon dedykowany Adamowi mieścić się będzie w gdańskim przedstawicielstwie firmy Serwis Haller. Placówka dysponuje rozwiązaniami dającymi praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji każdej wersji miejskiego Opla, a gama ekspozycyjna uzupełniona dodatkowo o wersję Rocks – prezentowaną we wrześniu po raz pierwszy w Polsce właśnie przez trójmiejskiego dealera – pozwoli na zaprezentowanie całej różnorodności Adama we właściwym otoczeniu.

Jako ciekawostkę przypomnijmy, że Opel Adam zapewnia możliwość dowolnej konfiguracji z aż 61 000 różnych wariantów wyposażenia nadwozia oraz ponad 82 000 opcji stylistycznych wnętrza.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane