/  / DEALERZY | Radomski salon Peugeot w nowej odsłonie

DEALERZY | Radomski salon Peugeot w nowej odsłonie

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
nullnullnull

Działający od 2000 roku salon Peugeot M. i R. Prasek w Radomiu został niedawno uroczyście otwarty zgodnie z nowym wizerunkiem marki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W zeszłym miesiącu uroczyście otwarto gruntownie przebudowany salon Peugeot w Radomiu. Wspomniany obiekt został rozbudowany w duchu nowego wizerunku marki.

Kolorystyka oraz projekt budynku są spójne z wymogami Peugeot w całej Europie. Powiększono salon sprzedaży, aby zapewnić klientom jak największy komfort.

Zmodernizowano także pomieszczenia serwisu, działu części zamiennych i działu samochodów używanych oraz strefy wydania samochodów. Monika i Robert Praskowie, jako właściciele salonu, szczególny nacisk położyli na poprawę użyteczności i rozwiązania służące wygodzie klientów, w tym także zwiększenie powierzchni obiektu.

O tym, jak wygląda przebudowany salon Peugeot M. i R. Prasek w Radomiu przy ulicy Kozienickiej 1, można przekonać się w czasie trwających obecnie "Dni otwartych drzwi" poświęconych absolutnej premierze, jaką jest wprowadzenie na rynek polski kompaktowego Peugeot 308 nowej generacji (21-26 października).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane