/  / DEALERZY | Konkurs Auto Salon 2012 rozpoczęty

DEALERZY | Konkurs Auto Salon 2012 rozpoczęty

PIM|

Polska Izba Motoryzacji i gazeta "Nowoczesny Warsztat" serdecznie zapraszają na nową odsłonę konkursu Auto Salon. Po raz pierwszy w historii konkursu zaprasza się do udziału nie tylko stacje dealersko-serwisowe, ale także samodzielne serwisy motoryzacyjne.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Z roku na rok powstaje w Polsce coraz to więcej ciekawych obiektów motoryzacyjnych. Polska Izba Motoryzacji i "Nowoczesny Warsztat" postanowiły dać szansę na wyróżnienie i rozreklamowanie się w skali kraju nie tylko salonom dealerskim, ale i samodzielnie działających podmiotom. Każdy z tych obiektów może posiadać ciekawe rozwiązania architektoniczne lub nowatorskie zagospodarowanie przestrzeni.

Czasem o zwycięstwie decyduje np. wykorzystanie trudnej do zabudowy działki lub umiejętne połączenie wymogów kilku marek samochodów w jednym obiekcie.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie Auto Salon oraz Auto Serwis wszystkie obiekty, które powstały lub zostały gruntownie zmodernizowane na przestrzeni roku 2012.

Zgłoszenia można nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 27 września.

Informacje o półfinalistach i laureatach konkursu zamieszczone zostaną na stronie internetowej Polskiej Izby Motoryzacji, a także w miesięczniku "Nowoczesny Warsztat", portalu Warsztat.pl oraz "Raporcie Warsztatowym".

Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 22 845 01 40.

KONTAKT:
Magdalena Patajewicz  
magda@pim.org.pl
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane