/  / DEALERZY | BMW Group rozbudowuje sieć

DEALERZY | BMW Group rozbudowuje sieć

BMW Polska|
null
© BMW
null

Otwarcie trzech nowych salonów dealerskich BMW Group Polska w 2013 roku i plany powstania dwóch kolejnych w roku 2014 to odpowiedź na rosnący popyt na samochody BMW oraz MINI.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wszystkie nowe salony, które rozpoczęły swoją działalność w 2013 roku, powiększyły sieć sprzedaży w południowej Polsce. W Gliwicach jest to dealer BMW Gazda Group, w Częstochowie nowy punkt uruchomił dealer BMW Frank Cars, a w Krakowie salon otworzył dealer BMW Dobrzański, który obsługuje również markę MINI.

Sieć dealerska BMW Group Polska liczy obecnie 23 salony.

Zmiany wprowadzili także dotychczasowi dealerzy: przebudowę swojego obiektu kończy właśnie dealer BMW Auto Premium w Rzeszowie, prace modernizacyjne przeprowadził również dealer BMW i MINI Bawaria Motors w Warszawie. Sieć autoryzowanych serwisów uzupełnił zaś serwis Bawaria Motors w Gdyni.

Z kolei w roku 2014 planowane jest otwarcie kolejnych dwóch salonów w Gdyni oraz w Kielcach.  

Rozpoczęcie współpracy z nowymi dealerami to odpowiedź na rosnący popyt na auta BMW i MINI w Polsce: od stycznia do listopada zarejestrowano łącznie 5 812 nowych samochodów BMW oraz 717 aut MINI.  

Rozwojowi sieci sprzedaży i rosnącemu popytowi towarzyszy rozbudowa oferty. W 2013 roku firma BMW Group wprowadziła na rynek szereg nowych modeli samochodów, w tym MINI Paceman, BMW Serii 3 GT, nowe BMW Serii 5, BMW Serii 4 Coupe, BMW X5 oraz BMW i3 z napędem elektrycznym.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane