/  / DEALERZY | Bawaria Motors Warszawa po nowemu

DEALERZY | Bawaria Motors Warszawa po nowemu

Bawaria Motors|
null
© Bawaria Motors
null

Bawaria Motors, dealer samochodów BMW i MINI, inauguruje działalność odnowionego salonu samochodowego w Warszawie przy ulicy Czerniakowskiej 47.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wyremontowany obiekt dealerski oferuje klientom zarówno nowe samochody marki BMW i MINI, jak i auta używane w ramach programu BMW Premium Selection.

Oficjalnemu otwarciu salonu towarzyszył pokaz samochodu BMW X5, prowadzony przez Joannę Zientarską.

Salon mieści się w nowoczesnym, przestronnym budynku spełniającym najnowsze, wprowadzone w tym roku standardy BMW AG. W ramach przestrzeni oddanej do dyspozycji klientów przygotowano stanowiska sprzedażowe oraz oferujące usługi finansowania zakupu i ubezpieczenia.

Nadal dostępny jest także w pełni wyposażony autoryzowany serwis samochodowy.

O kompleksową obsługę klienta zadba zespół specjalistów w zakresie sprzedaży, kredytów, leasingu i ubezpieczeń oraz wykwalifikowany zespół techniczny obsługujący serwis. Salon oferuje także klientom możliwość wyceny i odsprzedaży dotychczas posiadanych aut.

Dodatkowo w ofercie dealera można znaleźć m.in. samochody BMW Serii M, samochody z ekskluzywnym wyposażeniem BMW Individual, a także auta używane z 24-miesięczną gwarancją w programie BMW Premium Selection.

Firma prowadzi także sprzedaż części do warsztatów niezależnych, wraz z dostawą.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane