/  / DEALERZY | Czekają ich słodkie czasy?

DEALERZY | Czekają ich słodkie czasy?

PGD|
null
© PGD
null

Grupa PGD uruchomiła drugi w Krakowie, a trzeci w swojej sieci salon Korea Motors, będący autoryzowanym przedstawicielstwem Hyundaia. To już dwudziesta dziewiąta autoryzacja w Polsce największej rodzimej grupy dealerskiej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Dynamiczne rozszerzanie przez Hyundaia gamy modelowej i równie szybko rosnące zaufanie klientów do marki nie pozostawiają wątpliwości, że Hyundai jest ważnym parterem w strategii naszego rozwoju - podkreśla Grzegorz Hankus, prezes Grupy PGD.

Salon Korea Motors, zlokalizowany przy ul. Wielickiej 250, ma 400 m2 powierzchni ekspozycyjnej, co umożliwia prezentację pełnej gamy samochodów Hyundaia. Do dyspozycji klientów jest osiem modeli testowych.

Na miejscu, jak we wszystkich salonach Grupy PGD, można skorzystać z bogatej oferty kredytowej, leasingowej i ubezpieczeniowej.

Pierwszym sprzedanym w salonie samochodem był egzemplarz Hyundai ix20. Nowe dealerstwo już po tygodniu działalności może pochwalić się sprzedażą flotową: znany producent słodyczy (firma Wawel) kupiła tam bowiem 15 samochodów Hyundai i20.

"Taki partner na początku działalności może być znakiem, że czekają nas słodkie czasy - komentuje z uśmiechem Artur Fronc, koordynator salonu, przyznając jednocześnie, że marzy mu się pójście w ślady starszego brata z drugiej strony Wisły i zdobycie tytułu Dealera Roku Hyundaia.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane