/  / Dealer Roku DAF 2014

Dealer Roku DAF 2014

DAF|
null
© DAF
null

Serwisy należące do Grupy DBK zdominowały konkurs o tytuł Dealera Roku DAF 2014. Plebiscyt na najlepszego dealera w sieci DAF zorganizowano już po raz trzeci.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Pierwsze miejsce w konkursie Dealer Roku DAF 2014 zapełnił sobie oddział WTC z Długołęki koło Wrocławia. Drugą nagrodę przyznano serwisowi WTC oddział w Ozimku koło Opola, a trzecie miejsce podium należy do serwisu DBK oddział Szczecin.

W omawianym konkursie udział wzięli wszyscy autoryzowani dealerzy DAF w Polsce, których praca oceniana była przez cały rok ubiegły. Pod uwagę brano aspekty działania dealera, które bezpośrednio przekładają się na poziom satysfakcji klienta, tj. dostępność części, realizacja celów dotyczących kluczowych klientów, produktów oraz akcji specjalnych, sprzedaż części, poprawność wykonania usługi za pierwszym razem, szybkość reakcji na zażalenia klienta, wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS, sprzedaż kontraktów obsługowo-naprawczych DAF Multisupport, realizacja planów sprzedaży nowych i używanych pojazdów, jakościowe szkolenia z ekonomicznej jazdy oraz usługi finansowe Paccar Financial.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane