/  / DAF uruchamia program First Choice

DAF uruchamia program First Choice

DAF|
null
© DAF
null

First Choice to zupełnie nowy program obejmujący używane ciężarówki DAF wyprodukowane w ciągu ostatnich lat. Program przeznaczony jest wyłącznie dla europejskich dealerów DAF.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Zapotrzebowanie na niedawno wyprodukowane używane ciężarówki DAF wciąż rośnie. W związku z tym holenderski producent wprowadza nowe oznaczenie używanych pojazdów, znajdujących się w dobrym stanie technicznym w ramach obecnego programu DAF Used Trucks.

Ciężarówki opatrzone znakiem DAF First Choice mają nie więcej niż 5 lat, maksymalny przebieg 500 000 km i kompletną historię serwisową. Są w bardzo dobrym stanie technicznym, co potwierdza kontrola prowadzona w ramach programu przez dealerów w niemal 200 placówkach.

W celu zapewnienia najwyższej jakości pojazdu, dealerzy DAF dostarczają pojazd First Choice wraz z 6-miesięczną gwarancją sprawności układu napędowego.

Dodatkowe kontrakty serwisowe są dostępne jako opcja, podobnie jak atrakcyjne programy finansowania w ramach usługi PACCAR Financial.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane