/  / DAF CF75 dla firmy Alba

DAF CF75 dla firmy Alba

DAF Trucks Polska|
null
© DAF
null

W siedzibie Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Alba S.A. nastąpiło oficjalne przekazanie pojazdu DAF FAN CF75.310, który został zakupiony u autoryzowanego dealera samochodów ciężarowych DAF, w firmie Warsaw Truck Center z siedzibą w Długołęce koło Wrocławia.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Dostarczony pojazd to DAF FAN CF75.310 z zabudową śmieciarki firmy Geesinknorba o pojemności 22 m3. Pojazd jest przeznaczony do opróżniania pojemników od 110 do 1100 litrów oraz zbiórki odpadów składowanych w workach, jak i odpadów gabarytowych.

Jak podkreślają przedstawicieli firmy Alba, o wyborze pojazdu DAF zdecydowały niezawodność pojazdu, jego niski koszt eksploatacji oraz łatwa dostępność serwisu.

Trzyosiowe podwozie, na którym została zamontowana zabudowa, dzięki zastosowaniu ostatniej osi skrętnej charakteryzuje się bardzo małym promieniem skrętu, co znacznie ułatwia manewrowanie po wąskich ulicach Wrocławia.

Samochód został wyposażony w silnik o mocy 310 KM spełniający normę emisji spalin Euro 5 i dziewięciostopniową manualną skrzynię biegów.

O komfort pracy kierowcy dba automatyczna klimatyzacja, fotel na zawieszeniu pneumatycznym z ogrzewanym siedziskiem i pneumatycznym podparciem lędźwiowym, elektrycznie sterowane i ogrzewane lusterka oraz regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy.

W kabinie znajdują się ponadto dwa dodatkowe fotele dla obsługi zabudowy śmieciarki.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba należy do międzynarodowej grupy kapitałowej zajmującej się usuwaniem odpadów oraz recyklingiem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane