/  / Dacia w klubie milionerów

Dacia w klubie milionerów

null
© Dacia
null

W ciągu zaledwie 10 lat od momentu reaktywacji rumuńskiej marki Dacia sprzedaż aut tego producenta osiągnęła już łącznie poziom 3 milionów egzemplarzy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jubileuszowe auto – Dacia Sandero Stepway – zostało kupione przez klienta w Hiszpanii. Uroczystość wręczenia kluczyków do tego samochodu zorganizowano podczas jesiennych targów motoryzacyjnych w Paryżu.

W pierwszym półroczu sprzedaż marki Dacia osiągnęła kolejny wzrost, tym razem o dynamice 24,4%.

Wyniki Dacii, dysponującej najmłodszą gamą na rynku, rosną we wszystkich krajach europejskich. Na tym obszarze geograficznym w pierwszym półroczu bieżącego roku wzrost sprzedaży samochodów marki wyniósł 36,2%.

Pomimo niesprzyjającej sytuacji rynkowej Dacia jest też coraz bardziej obecna w pozaeuropejskich państwach regionu śródziemnomorskiego.

Po tym, jak w 2013 roku wprowadzona została na rynek w 6 krajach (Wielka Brytania, Irlandia, Dania, Norwegia, Cypr i Malta), Dacia nadal się rozwija, a przed końcem bieżącego roku wejdzie do sprzedaży w Izraelu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane