/  / Czy Twoje dealerstwo jest dobrze zarządzane?

BADANIE RYNKOWE 2014 | Czy Twoje dealerstwo jest dobrze zarządzane?

null
null

Jakimi pracodawcami są dealerzy samochodowi? Jak wynagradzają pracowników? Jakie standardy zarządzania kadrami panują na dealerskim rynku pracy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przyniesie już wkrótce ogólnopolskie badanie dealerów samochodowych "Zarządzanie kapitałem ludzkim w dealerstwie", organizowane przez MotoKarierę oraz IBRM SAMAR.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Optymalizacja kapitału ludzkiego oraz znajomość trendów i standardów zarządzania zasobami ludzkimi są zarówno gwarantem powodzenia na trudnym rynku pracy, jak i przyczynkiem do sukcesu handlowego. Żeby wiedzieć jednak, do czego dążyć i jakie praktyki są skuteczne, potrzebna jest odpowiednia wiedza. Jak wyglądają więc te standardy w Polsce na motoryzacyjnym rynku pracy?

Przybliżając dealerom zagadnienia niezwykle ważne z punktu widzenia zarządzeniem stacją, MotoKariera oraz Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR zapraszają wszystkich dealerów samochodowych już od 17 marca do wzięcia udziału w badaniu "Zarządzanie kapitałem ludzkim w dealerstwie".

Celem badania jest scharakteryzowanie rynku pracy sieci dealerskich w branży motoryzacyjnej i stworzenie wiarygodnego opisu dealerów jako pracodawców. Otrzymane wyniki staną się podstawą do zdiagnozowania efektywności wykorzystania zasobów ludzkich przez dealerów oraz panujących na ich rynku pracy standardów (kompleksowy raport będzie bezpłatny dla uczestników badania).Organizatorem badania jest MotoKariera - firma specjalizująca się w dostarczaniu usług z zakresu rekrutacji i miękkiego HR dla firm z branży motoryzacyjnej, a także Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR. Partnerami medialnymi wydarzenia są: Fleet, Flota Auto Biznes oraz Miesięcznik Dealer.

Badanie dostępne jest od 17 marca na stronie motokariera.ankietka.pl

Ogłoszenie wyników i publikacja raportu odbędą się w czerwcu 2014 roku. Wszelkie pytania dotyczące badania można kierować na adres kontakt@motokariera.pl

Specjalnie dla czytelników SAMAR od 17 marca do 17 kwietnia 2014 roku na hasło "Badanie" 20% rabatu na usługi MotoKariery!


MotoKariera - Twoja Kariera na najwyższym biegu!
www.MotoKariera.pl
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane