/  / Corsa w sam raz dla Kowalskiego

Corsa w sam raz dla Kowalskiego

null
© Opel
null

Klienci indywidualni w Polsce chętnie wybierają ofertę marki Opel – w rankingach modeli bryluje miejska Corsa.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Od lutego Opel Corsa jest niezmiennie najczęściej wybieranym modelem wśród klientów indywidualnych nad Wisłą. Do końca kwietnia osoby prywatne zarejestrowały 2 542 Corsy, czyli o prawie 33% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Całkowita sprzedaż Corsy w okresie od stycznia do kwietnia wyniosła natomiast 3 412 egzemplarzy, czyli o prawie 20% więcej niż rok wcześniej. Na wolumen ten składa się zarówno poprzednia generacja, jak również nowa Corsa, która zadebiutowała na polskim rynku na początku tego roku.  

"Corsa to nasz niekwestionowany przebój i od ponad roku najpopularniejsze auto wśród polskich klientów indywidualnych. Cieszymy się, że to właśnie ci klienci obdarzają nas największym zaufaniem - podkreśla Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.

Specjalnie z myślą o klientach indywidualnych producent Corsy i Astry wprowadził niedawno nowy produkt finansowy pod nazwą "Drive New Opel".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane