/  / Corpo Flota partnerem Citi Handlowy

Corpo Flota partnerem Citi Handlowy

Corpo Flota|
null
null

Od czerwca Corpo Flota jest partnerem Citi Handlowy w zakresie finansowania leasingiem oraz wynajmu krótko- i długoterminowego flot samochodowych. Podjęcie kooperacji przez obydwa podmioty jest wynikiem kilkuletniej efektywnej współpracy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Corpo Flota została wybrana spośród kilkudziesięciu firm działających na polskim rynku finansowania i zarządzania flotami samochodowymi. Przy podejmowaniu decyzji przedstawiciele Citi Handlowego kierowali się między innymi wysoką oceną dotychczasowej współpracy oraz jakością obsługi posprzedażowej, zapewnianej klientom firmy przez Corpo Flotę od 2009 roku.

"Współpraca naszych firm jest prowadzona w ramach tzw. otwartej architektury, czyli partnerskiej kooperacji Citi Handlowy z zewnętrznymi podmiotami. Dla klientów tej spółki oznacza to, że w swoim banku mogą uzyskać nie tylko pełną ofertę wszystkich dostępnych na rynku narzędzi finansowych, ale i kompleksową obsługę finansowania leasingiem oraz zarządzania swoim parkiem pojazdów - tłumaczy Aleksander Kopestyński, prezes zarządu firmy Corpo Flota.

Procedury współpracy są bardzo proste: doradcy bankowi Citi Handlowy kontaktują klientów z firmą Corpo Flota, która przygotowuje ofertę i prowadzi z klientami dalsze rozmowy. Z jednej strony oznacza to, że korzystający otrzymują atrakcyjną cenowo ofertę, której warunki są ustalane indywidualnie dla każdego klienta i oparte na jego oczekiwaniach. Z drugiej strony, decyzja leasingowa jest podejmowana w krótkim czasie, a umowa leasingu opiera się na elastycznych, dostosowanych do potrzeb klienta zapisach.

"Jakość obsługi klientów i otwartość na ich potrzeby należą do priorytetów firmy Corpo Flota. Potwierdzają to niezależne ankiety. W roku 2008 w Badaniu Satysfakcji Klientów uzyskaliśmy najwyższe oceny respondentów za elastyczność, jasne zasady, zawsze uczciwe działanie oraz jakość zarządzania serwisowaniem. Podobnie było w badaniu w roku 2011, w którym nasze wyniki okazały się znacząco wyższe od średniej liczby punktów innych firm z branży wynajmu i leasingu firmowych pojazdów - dodaje Kopestyński.

Dzięki wynajęciu pojazdów klienci mogą skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej. Za pełną mobilność firmowych samochodów odpowiada Corpo Flota, udostępniając klientom internetowe raporty i aplikacje online, dostosowane do specyfiki działalności danej firmy, oraz zapewniając stałą, całodobową obsługę.

Kompleksową ofertę Corpo Floty uzupełniają usługi serwisowania i przeglądów aut, ubezpieczeń i assistance, likwidacji szkód i napraw powypadkowych, a także wymiana opon i karty paliwowe.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane