/  / Coraz więcej klientów Getin Fleet

Coraz więcej klientów Getin Fleet

null
© Skoda
null

Getin Fleet systematycznie powiększa portfolio swoich klientów. Do grona kontrahentów firmy należą m.in. tacy gracze jak Lotte Wedel oraz Terberg Matec Polska.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wynajem długoterminowy to jedna z opcji, która pozwala na racjonalizowanie polityki kosztowej przedsiębiorstwa oraz znacząco wpływa na utrzymanie płynności finansowej firmy. Z takiego rozwiązania w znacznym stopniu korzystają duże przedsiębiorstwa.

Marcin Zawada, kierownik floty i administracji w Lotte Wedel, którego firma wybrała z oferty Getin Fleet finansowanie i likwidację szkód, wskazuje: "Kluczową kwestią w wynajmie floty są oszczędności finansowe, niemniej duże znaczenie mają też wszelkie dodatkowe usługi takie jak np. serwis, naprawy, wymiana wyeksploatowanych aut czy zarządzanie flotą. Wybierając ofertę bierzemy pod uwagę jej elastyczność, tak aby była ona w pełni dopasowana do naszych potrzeb".

Car Fleet Management przestaje być wyłącznie domeną dużych przedsiębiorstw i korporacji. Coraz częściej decydują się na niego także przedstawiciele mniejszych podmiotów. Z oferty Getin Fleet korzystają takie firmy jak np. Terberg Matec Polska.

Piotr Pawłowski, General Manager z Terberg Matec Polska podkreśla: "Jesteśmy niewielką firmą, dlatego ważna jest dla nas optymalizacja kosztów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Getin Fleet, ponieważ ich oferta w pełni spełnia nasze oczekiwania. Łączy w sobie trzy najistotniejsze z naszego punktu widzenia aspekty: obsługę na wysokim poziomie, atrakcyjną cenę oraz elastyczne podejście do naszych potrzeb".
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane