/  / Carlsberg nowym klientem Alphabet Polska

Carlsberg nowym klientem Alphabet Polska

Alphabet Polska|
null
© Alphabet Polska
null

Od jednego samochodu w cesji do floty blisko 100 pojazdów w full service leasingu – tak w ciągu kilku miesięcy rozwinęła się współpraca Alphabet Polska z Carlsbergiem. Do końca maja większość wyleasingowanych aut zostanie wydanych użytkownikom.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wybór dostawcy przebiegał równolegle z kilkuetapowym wyborem marki i modelu nowych pojazdów dla przedstawicieli handlowych Carlsberga. Alphabet Polska zaoferował najkorzystniejsze warunki finansowania, ubezpieczenia i serwisu dla zwycięskiego modelu Peugeot Teepe i tym samym dołączył do grupy stałych dostawców usług CFM dla firmy Carlsberg.

"Można powiedzieć, że Alphabet wkroczył do naszej floty przebojem. Współpracę rozpoczęliśmy we wrześniu zeszłego roku od jednego samochodu w cesji. Na etapie wyboru dostawcy naszych nowych pojazdów okazało się, że to właśnie Alphabet zdołał wykazać się największą elastycznością w zakresie oferty oraz dostosowania się do naszych potrzeb. Jesteśmy już po pierwszych wydaniach nowych samochodów. Teraz pozostaje mi liczyć na równie udaną, jak do tej pory, współpracę w nadchodzących 44 miesiącach kontraktu - mówi Michał Soćko, menedżer ds. floty samochodowej Carlsberg.

Ale to jeszcze nie koniec. Poza wygranym przetargiem na nowe pojazdy dla handlowców Alphabet Polska złożył także zwycięską ofertę na samochody dla zarządu firmy Carlsberg.

Tym samym po raz pierwszy w historii floty Carlsberga dzięki korzystnemu TCO pojawią się w niej auta marki BMW.

W sumie Alphabet sfinansuje blisko 100 pojazdów w full service leasingu, objętych 42- i 44-miesięcznymi kontraktami. Dodatkowo firma wesprze klienta w prowadzeniu działań prewencyjnych mających na celu utrzymanie wysokiego poziomu bezszkodowości oraz mobilności jego floty.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane