/  / Carefleet wynajmie Mercedesy

Carefleet wynajmie Mercedesy

Carefleet S.A. (Klaudia Kowalczyk)|

W ramach zawartej umowy z Fabryką Cukierniczą Kopernik firma Carefleet przekaże na wynajem łącznie 50 egzemplarzy modelu Mercedes Klasy A. Kluczyki do pierwszego auta wręczono 23 kwietnia.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Początki owocnej współpracy obu firm w dziedzinie wynajmu samochodów sięgają rok 2008.

"Kontrakt z Fabryką Cukierniczą Kopernik jest dosyć niestandardowy, ponieważ marka samochodów klasy premium w działach handlowych to wciąż rzadki widok na polskich drogach - mówi Bartosz Olejnik, dyrektor sprzedaży Carefleet.

"Mercedes-Benz jest jednym z pierwszych dostawców pojazdów tej klasy, który otworzył się na współpracę z firmami CFM. Kalkulacje opłat, sporządzane na bazie przygotowanego przez importera programu dla firm Car Fleet Management sprawiają, że klienci zainteresowani wynajmem długoterminowym Mercedesów otrzymują od nas atrakcyjne oferty".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane